Молодь Конотопа присвятила сплав на байдарках українським полоненим морякам

Спільно з військовослужбовцями 58 мотопіхотної бригади був проведений байдарковий сплав на підтримку військовополонених моряків (один з 24 полонених з м. Шостка – Богдан Небилиця).

18 учасників цього заходу пройшли відстань від с.Жолдаки до с. Озаричі.

На мосту біля с. Озаричі конотопські плавці передали 2 прапори батьку Богдана Небилиці, котрі підписали під час сплаву та пов’язали йому арафатку, таку ж як і у всіх учасників.

Арафатки отримано від командування 58 бригади на початку сплаву.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.