У Бурині відбувся благодійний захід на підтримку юного Андрія Грищенка, який нині хворіє…

Марія Бондаренко, начальник Буринського бюро правової допомоги, сьогодні, 04 липня 2019 року, з цього приводу повідомила:

«Сьогодні ми провели акцію по збору коштів онкохворому Грищенку Андрію. Дякуємо всім небайдужим, хто нам допоміг.

Дякуємо талановитим артистам, які підтримали нас та дали концерт на площі м. Буринь:

Гарбузу Сергію;

Баленському Михайлу;

Хрокало Миколі;

Андрійко Наталії.

Юним талановитим виконавцям:

Глові Яні;

Лісогор Аріні;

Романенко Анні;

Скакун Дар'ї;

Громі Дар'ї.

А пісня «Молитва» у виконанні Глови Яни була наче, дійсно, молитва за здоров'я Андрія Грищенка та скоріше його видужання.

Ми разом зібрали 11232 грн.

Дякуємо!!!»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.