На Буринщині троє чоловіків за одну ніч обікрали кількох своїх односельців

Подія сталася в одному з сіл району на Буринщині...

Троє місцевих чоловіків за одну ніч обібрали кілька садиб своїх односельчан, викравши продукти харчування, електроприлади та металеві вироби.

Працівники поліції вирахували злодіїв, останнім загрожує до 6 років ув‘язнення.

До чергової частини Буринського відділення поліції надійшло одразу кілька повідомлень від жителів одного з сіл району про вчинені крадіжки.

Перший з заявників, 35-річний чоловік, розповів, що у нього невідомі злодії з підвального приміщення викрали консервацію та картоплю.

У другої потерпілої, 65-річної пенсіонерки, крадії з літньої кухні поцупили м‘ясопродукти, солодощі та хліб.

Третя заявниця, 56-річна жінка, повідомила про крадіжку з гаражу, з дверей якого було зірвано навісний замок, дрелі, мідних труб, рожкових ключів та 5 подовжувачів.

«Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, в ході кропіткої роботи нам вдалося встановити обставини вчинення злочинів та особи злодіїв, – коментує ситуацію Сергій Бойко, начальник Буринськог відділення поліції. - Ними виявились троє місцевих жителів, віком 30-ти, 32-х та 41-го років. Найстарший з них має неодноразові судимості за вчинення подібних злочинів».

Чоловіків знайшли та опитали.

За їх словами, всі три крадіжки вони вчинили протягом однієї ночі, попередньо умовившись, до кого саме з односельців «завітати».

Частину здобутих таким чином харчів вони спожили самі, а все інше обміняли на горілку.

Наразі в поліції їх дії кваліфікували за ознаками ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України, за вчинене підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Подальшу їх долю на кілька найближчих років вирішить суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.