Усі разом допоможемо юному, але, на жаль, хворому Андрію Грищенку з села Червона Слобода

У нескінченній метушні буденного життя мало хто з нас замислюється про тих, кому зараз нелегко. Але іноді потрібно зупинитися, озирнутися, простягнути руку допомоги, бо якщо не ми, то хто ж? Допомогти онкохворим діткам – справа можна сказати свята.

П'ять гривень - не такі великі гроші, за які можно розбагатіти, а якщо кожен дасть хоча би по 5 грн. на лікування онкохворої дитини, то це буде велика допомога і вона може спасти життя дитинки.

Сьогодні,14 березня 2019 року, ми зробили скриньки для допомоги онкохворому хлопчику Грищенку Андрію, які розмістимо в магазинах та організаціях, де більше скупчення людей. Не проходьте повз, допоможіть родині врятувати дитину!!!

Андрій Грищенко з Бурині страждає на Лімфому Ходжкіна.

Про страшний діагноз родина дізналася наприкінці минулого року. Аби вилікувати юнака, батькам необхідно зібрати 180 тис гривень.

Ця сума для родини непід’ємна, тому мама Андрія благає небайдужих про допомогу.

Давайте не просто помічати негаразди інших, а діяти! Тільки тоді ми досягнемо справжніх змін! Разом ми зможемо все!

Телефон тата Андрія: 068 064 60 33 (Сергій Грищенко).

Карта ПриватБанку: 5168 7573 4699 9933 на ім’я Сергія Грищенка.

Також, для надання допомоги Ви можете звернутись до Буринського бюро правової допомоги (м. Буринь, площа Першотравнева, 20, приміщення Буринської райдержадміністрації).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.