Водій віддав права за несплату аліментів

У Сумах, на вулиці Роменській, екіпаж патрульних зупинив автомобіль ЗАЗ, водій якого рухався з технічною несправністю.

Під час перевірки документів за наявними поліцейськими базами інспектори встановили, що 46-річний керманич тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами у зв’язку з несплатою аліментів, а також він не мав страхового полісу.

Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження в праві керування транспортними засобами) КУпАП, ч. 1 ст. 126 (керування без поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) КУпАП та вилучили водійське посвідчення.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.