Посилка українським бійцям від конотопських волонтерів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО постійно розповідає про допомогу, яку надають волонтери з Конотопа українським бійцям, котрі борються за цілісність рідної країни – України

«Наша посилочка вже у хлопців. Всім невгамовним і небайдужим - величезне СПАСИБІ!» – повідомила Тетяна Радько на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.