У місті БУРИНЬ єдиний комунальний автобус уже не возить пасажирів…

Як повідомила БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА, У зв’язку з погожими теплими днями різко зменшився потік бажаючих скористатися послугами міського комунального транспорту.

Деякі рейси відбуваються без присутності жодного пасажира.

Тож для економії коштів, раціонального використання рухомого складу з сьогоднішнього понеділка, 15 квітня 2024 року, тимчасово припинено перевезення пасажирів комунальним автобусом на міському маршруті.

Про прийняття додаткових рішень буде повідомлено додатково…

Погода на СУМЩИНІ з 14 по 16 квітня 2024 року: мінлива хмарність, місцями опади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11980-pohoda-na-sumshchyni-z-14-po-16-kvitnia-2024-roku-minlyva-khmarnist-mistsiamy-opady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.