ВАСИЛЬ МАЛЮК, голова Служби безпеки України: «СБУ запобігла замаху на очільника Херсонщини ОЛЕКСАНДРА ПРОСКУДІНА»…

ВАСИЛЬ МАЛЮК, голова СБУ, розповів, що виконавцем замаху був житель Херсону, який працював на ворожі спецслужби.

Зрадник безпосередньо на місці візуально коригував політ нового зразка ворожого fpv-дрона, який мав вдарити по авто ОЛЕКСАНДРА ПРОКУДІНА.

«Все це вдалося задокументувати. Він затриманий на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон, за рахунок наших РЕБів, посаджений своєчасно», – зауважив ВАСИЛЬ МАЛЮК.

Він також повідомив, що у нинішньому році вдалося викрити вже 11 агентурних мереж ворога.

Українські хакери, які можуть бути пов'язані з кіберами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ, знищили дата-центр, яким користувався російський ВПК, нафтогаз та телеком… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11953-ukrainski-khakery-iaki-mozhut-buty-poviazani-z-kiberamy-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-znyshchyly-data-tsentr-iakym-korystuvavsia-rosiiskyi-vpk-naftohaz-ta-telekom

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.