На Сумщині підтверджено 22 випадки захворювання на коронавірус у дітей

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на сьогодні, 14 травня 2020 року, в Сумській області є 158 хворих на коронавірус…

Також у області підтверджено 22 випадки захворювання COVID-19 у дітей.

Як повідомив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру Михайло Мацюк, із захворілих 2 дитини – до 4 років, 8 – від 5 до 8 років, 7 – від 9 до 14 років, 5 – від 15 до 18 років.

Зауважимо, що 11 дітей уже вилікувалися від коронавірусу…

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 39 випадків захворювання, у Сумському районі – 11, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 23, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 14, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля – 1, м. Ромни – 6, Глухівський район – 2, м. Глухів – 5, м. Буринь – 1.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.