Життєве перехрестя

Життя завжди для мене…

Життя завжди в мені…

Життя завжди надсилає саме те, що мені потрібно в данний час, – щоб я стала кращою, чистішою та мудрішою.

Воно надсилає саме ті ситуації, які мені зараз потрібні, щоб розпакувати та витрусити те, що давно стало перешкодою та заважає.

А саме те, що заважає мені бути щасливою, йти до своєї мети в потрібному для мене душевному стані, відчувати радість та зажоволення від самого життя – від кожного прожитого дня.

Воно витрушує недопрожитий біль, застряглі почуття, які інколи заважають мені дивитися на цей світ, і бачити всі відтінки його кольорів.

Образи, бажання звинувачування, жалість до себе – завжди проти мене.

І вони шепочуть мені, що хтось винен, що Життя несправедливе, треба перечекати, потрібно відпочити, тим самим, даремно витрачаючи енергію, спрямовану на проживання болю і зміну застарілого сценарію, на вагання та невпевненність.

...Я обираю Життя.

Я приймаю Життя таким, яким воно є.

Я не збираюся стояти на життєвому перехресті, а завжди йтиму вперед.

Я дякую йому за всі його подарунки, не поділяючи їх на добрі чи погані.

Мені вони потрібні всі для того, щоб Жити.

Створювати й робити у Житті добро...

Наталія Кузнєцова-Віноградова, член Національної спілки журналістів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.