У Сумській обласній раді вітали волонтерів

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day.

Україна є єдина країна у світі, де цей день переходить в День збройних сил, який відзначається 6 грудня…

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, зустрівся з волонтером-активістом і координатором донорського руху Іриною Совенко, а також – Яною Курило, яка допомагає онкохворим дітям, Ксенією Гриник, котра опікується крихітками з обласного будинку малюка, й головою ГО «Батьки онкохворих дітей Сумщини» Оксаною Смольниковою, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Вони отримали Подяки обласної ради та квіти.

«В Україні це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За останні роки слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок», адже приносити користь людям – це покликання душі. Ви стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги. Бо особливо цінне саме те тепло, яке передається від людини до людини. Водночас, коли волонтер надає допомогу, він отримує безцінні речі – стає духовно вищим, досконалішим і, безумовно, частиною того добра, на якому тримається світ», - висловив своє бачення Володимир Токар.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко зауважила, що дівчата є гарним прикладом того, як можна допомагати людям і робити добро: «Допомога тим, хто потребує вашої уваги, не стоїть вам на заваді. Ви жертвуєте своїм часом, власними силами, бо маєте добре серце Окрема вдячність усім людям, які поряд з вами, підтримують і допомагають».

Вона запевнила, що зі свого боку обласна рада не залишить будинок малюка. Буде підтримувати й надалі донорський центр та допомагатиме дитячому відділенню онкогематології СОДКЛ.

Володимир Токар запросив волонтерів звертатися з тими питаннями, в яких він може бути корисним.

«Мої двері для вас завжди відчинені і я ніколи не відмовлю вам у допомозі. Бо ті справи, які ви робите, заслуговують поваги і край необхідні нашому суспільству», - наголосив Володимир Токар.

Він побажав дівчатам-волонтерам міцного здоров’я, сил, витримки, миру та добробуту.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.