Погода на Сумщині з 11 по 17 листопада 2019 року: середина листопада

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 04 по 10 листопада 2019 року була суто осіння погода.

Дощі пройшли вночі 4 листопада 2019 року, а також у день 5 листопада 2019 року.

Температура повітря у середині тижня удень сягала майже 20 градусів тепла, а вночі – до 10-12 градусів тепла.

З четверга тепература вдень, і вночі почала знижуватися, і на його кінець удень складає 9-11 градусів тепла, а вночі – +5-+9 градусів.

Наступний тиждень – це середина листопада.

На його початку вдень температура складатиме 8-10 градусів тепла, а вночі опускатиметься до плюс 6-8 градусів.

Із середини тижня температура почне знижуватися – і вдень, і вночі вона буде майже тотожною: від плюс 1 до плюс 4 градусів.

Дощів не очікується, окрім початку тижня, а туман випадатиме.

Сонце ще інколи порадує.

Пориви вітру в основному будуть помірними. Хоча в деякі години можуть сягати понад 10-12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Анни Лук’янцевої.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.