Погода на Сумщині з 18 по 24 листопада 2019 року: мороз прийде…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 11 по 17 листопада 2019 року була осіння погода.

На початку тижня удень температура складала 8-10 градусів тепла, а вночі опускалася до плюс 6-8 градусів..

Із середини тижня вона почала знижуватися – і вдень, і вночі була майже тотожною: від плюс 1 до плюс 4 градусів.

Дощі не йшли, окрім початку тижня.

Сонце інколи радувало.

Наступний тиждень – це перехід від плюсової температури до мінусової.

Відбудеться він всередині тижня, і до його кінця удень температура складатиме мінус 1-5 градуси, а вночі мінус 3-6 градуси.

До середини тижня ще протримається температура до плюс 2 градусів.

Опадів поки що не передбачається, але опускатимуться тумани.

А от сонце ще світитиме, хоча вже й не грітиме так, як на початку осені.

Пориви вітру протягом наступного тижня в основному будуть помірними, хоча в окремі години можуть сягати понад 10-12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Анни Лук’янцевої.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.