«Руїни» в Конотопі

У Конотопі відбулася прем'єра документального фільму «Руїни». Він побачив світ завдяки волонтерам, активістам, бійцям, що безпосередньо брали участь в АТО, та звичайним людям, для яких війна стала реальністю.

До заходу залучилися керівники Конотопського району, учасники бойових дій, військовослужбовці ЗСУ, волонтери, молоді патріоти, представники громадських організацій, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

У міському будинку культури «Зоряний» гості стали свідками тематичного перфомансу, у фойє були встановлені портрети загиблих героїв земляків, локації військового характеру. У рамках заходу відбувся і благодійний аукціон. Зібрані кошти направлені на лікування та потребу учасників АТО.

За словами режисера фільму Артема Мельниченка, країна, перебуває в стані війни, і це привід розповісти про людей, які стоять на передовій, про загиблих героїв земляків та їх родини, про волонтерський рух.

Фільм базується на документальних кадрах, відзнятих під час бойових завдань. Метою створення фільму було розповісти про те, що болить, і довести оточуючим, що Конотопщина - ще з давніх часів була землею воїнів-козаків і жодного разу не зганьбила своєї слави.

Після перегляду стрічки глядачі аплодував стоячи. Автору, дійсно, вдалося зробити такий фільм, який проникає в душу кожної людини.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.