Стали відомі подробиці загибелі Героя ОЛЕКСАНДРА БАКЛИКОВА, очільника міста ЛЕБЕДИН…

Кордон.Медіа поспілкувалися з його сином Олександром. Той розповів, що батько загинув ще у неділю, 14 квітня.

Олександр Бакликов служив командиром гранатометного взводу в штурмовій бригаді, виконував бойові завдання на Авдіївському напрямку.

Разом із побратимом Назаром батько того дня їхав на один із флангів, де ворог оточив інших військових його взводу. По дорозі туди росіяни зробили засідку і обстріляли їхнє авто з кулеметів. Батько прийняв на себе удар та закрив Назара.

Олександр Бакликов загинув на місці. Назар із пораненнями вижив. Тіло очільника Лебедина вдалося забрати лише вчора з поля бою. Прощання з Олександром Бакликовим буде в Лебедині.

Дата і час поки невідомі.

ОЛЕКСАНДР БАКЛИКОВ, ексголова міста ЛЕБЕДИН, Герой, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11989-oleksandr-baklykov-eksholova-mista-lebedyn-heroi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayihnu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.