ОЛЕКСАНДР БАКЛИКОВ, голова міста ЛЕБЕДИН, Герой, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ЛЕБЕДИНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Висловлюємо співчуття родині загиблого БАКЛИКОВА Олександра Миколайовича Виконавчий комітет Лебединської міської ради висловлює щирі співчуття родині загиблого Бакликова Олександра Миколайовича.

Олександр Бакликов з 2015 по 2022 рік обіймав посаду Лебединського міського голови.

У вересні 2022 року добровільно вступив до лав Збройних Сил України, а ввечері 15 квітня 2024 року громаду сколихнула сумна звістка про його трагічну загибель.

Важка втрата у такий важкий час. І невимовного болю нічим не загоїти.

Усі щиро сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль втрати найріднішої для Вас людини.

Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Хай душа його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять!»

Коли ще був міський головою, ОЛЕКСАНДР БАКЛИКОВ написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Як міський голова, я вважав і вважаю, що з 24-го лютого моїм головним завданням було не допустити окупації міста і всієї громади. Разом з вами та ЗСУ ми не тільки виконали цю святу місію, але й звільнили Сумщину від окупації.

Знаючи оперативну ситуацію, переконаний, що 24-те лютого вже не повториться. Але є ще значна частина України, яка чекає на визволення...

Колишніх десантників не буває. І мені, здоровому, досвідченому десантнику, неймовірно боляче ховати наших дітей, які гинуть за Україну, за кожного з нас. І тому я прийняв рішення, яке вважаю єдино правильним».

Під час обстрілів рашистами СУМЩИНИ пошкоджено 4 багатоквартирних житлових будинки, 5 приватних житлових будинків, легковий автомобіль, знищено господарчу будівлю, руйнувань зазнала будівля підприємства… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11988-pid-chas-obstriliv-rashystamy-sumshchyny-poshkodzheno-4-bahatokvartyrnykh-zhytlovykh-budynky-5-pryvatnykh-zhytlovykh-budynkiv-lehkovyi-avtomobil-znyshcheno-hospodarchu-budivliu-ruinuvan-zaznala-budivlia-pidpryiemstva

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.