У Тернах у матчі заключного туру чемпіонату Недригйлівщини з футболу визначився чемпіон…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідав про хід чемпіонату Недригайлівського району в сезоні 2020 року.

І ось він уже завершився.

Сьогодні у неділю, 4 жовтня 2020 року, відбувся заключний 8 тур чемпіонату.

Після матчу в Тернах між місцевим ФК «Космос» та ФК «Коровинці» став відомий чемпіон Недригайлівщини з футболу сезону 2020 року.

Перемігши з рахунком 4:1 господарів, звання чемпіона виграли футболісти з Коровинців.

Третю сходинку в турнірній таблиці посів ФК «Кулішівка/Хоружівка».

На світлині: чемпіон Недригайлівщини 2020 року ФК «Коровинці».

Фото Оксани Кучеренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.