У Тернах у матчі заключного туру чемпіонату Недригйлівщини з футболу визначиться чемпіон…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідає про хід чемпіонату Недригайлівського району в сезоні 2020 року.

І ось він вже наближається до завершення.

У неділю, 4 жовтня 2020 року, відбудеться заключний 8 тур чемпіонату.

Коли в 7 турі ФК «Космос» (Терни) переконливо переміг одного з лідерів першості ФК «Кулішівка/Хоружівка» з рахунком 6:1, стало зрозумілим, що тільки в заключному турі між ФК «Космос» та ФК «Коровинці» стане відомий чемпіон Недригайлівщини з футблу сезону 2020 року.

До поєдинку між собою, який розпочнеться в Тернах о 10 годині в неділю, 4 жовтня 2020 року, тернівці в своєму доробку мають 15 очок, а коровинці – 14.

Зрозуміло, що ФК «Космос» задовольнить не тільки перемога, але й нічия, а ФК «Коровинці» – тільки перемога.

Проте матчі між нинішніми лідерами завжди проходять в напруженій і цікавій боротьбі, тому й прийдешній поєдинок не стане виключенням.

За бронзові нагороди борються ФК «Кулішівка/Хоружівка», в якого 11 очок, та ФК «Недригайлів», який має 10 очок.

ФК «Вільшана» нинішнього сезону боротьби за призові місця не вів, і посів 5 місце…

Світлина Миколи Лісного (смт Терни).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.