На Недригайлівщині відбувся матч пам’яті Олександра Давиденка та Юрія Яременка

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) сьогодні у неділю, 12 липня 2020 року, на стадіоні села Коровинці, що в Недригайлівському районі, відбувся традиційний матч пам’яті колишніх футболістів команди ФК «Коровинці» Олександра Давиденка та Юрія Яременка.

Гра між ФК «Ветеран» (Коровинці) та ФК «Ветеран» (Недригайлів) пройшла в досить цікавій боротьбі, з небезпечними моментами у воріт обох команд.

А деякі з небезпечних моментів перетворювалися в забиті голи.

У поєдинку по двічі «розпасалися» у воротах суперників Сергій Павленко з Недригайлова та коровинчанин Віктор Тимошенко.

Загалом же підсумок матчу нічийний – 2:2.

Зауважимо, що гра пам’яті Олександра Давиденка та Юрія Яременка відбулася за сприяння комітету ветеранів футболу Недригайлівщини.

Світлина Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.