15 липня 2020 року відбудуться півфінальні матчі розіграшу Кубку Сумщини з футболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно регулярно розповідає про розігращ кубку та чемпіонат Сумщини з футболу у Вищій лізі.

Як уже розповідав на своїх сторінках БіЖ, до півфіналу Кубку області вийшли команди ФК ТОВ «Велетень» (Глухів), ФК «Колос» Северинівка», ФК «Тростянець» (Тростянець) та ФК «Явір» (Краснопілля».

Півфінальні поєдинки відбудуться у середу, 15 липня 2020 року.

У Северинівці зіграють місцевий ФК «Колос» та ФК «Явір» (Краснопілля).

А в Глухові ФК ТОВ «Велетень» прийматиме ФК «Тростянець» (Тростянець).

Час початку матчів стане відомий дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.