У Краснопіллі розіграють Кубок «DEMIANENKO CUP»

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у суботу, 20 червня 2020 року, стартує чемпіонат Сумщини з футболу серед команд Вищої ліги.

Так як у «вишці» виступає 9 команд, то ФК «Явір» буде вихідним.

Проте футболісти не стануть відпочивати, а зіграють матч на Кубок «DEMIANENKO CUP», заснованого цьогоріч у пам’ять про почесного президента ФК «Суми» Олександра Дем‘яненка.

Про цю гру повідомляє офіційний сайт футбольного клубу ФК «Суми».

У поєдинку зіграють ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Суми» (Суми).

Гра розпочнеться о 18 годині на стадіоні «Колос», що в смт Краснопілля.

Зауважимо, що саме 20 червня Олександр Іванович Дем’яненко передчасно пішов з життя…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.