На міжнародному турнірі, який відбувся в Черкасах, борці з Бурині завоювали золоту та бронзову медалі

У місті Черкаси відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам'яті майстра спорту СРСР Д.О.Лисуна.

На ньому змагалися борці з України, а також – Німеччини та Молдови.

Участь у змаганні взяли близько 500 спортсменів.

Виступили на престижному турнірі й юні борці-вихованці старшої вікової групи Буринської ДЮСШ – Антон Капітоненко, Назар Мельних, а також – Володимир Чубенко.

І всі вони досягли чудових результатів.

Зокрема, Капітоненко Антон став чемпіоном у вазі до 100 кілограмів (2006-2005 років народження),

А Чубенко Володимир у напруженій і самовідданій боротьбі виборов бронзову медаль у категорії до 62 кілограмів (2005-2006 років народження).

Мельник Назар теж продемонстрував майстерну боротьбу. На жаль, йому зовсьм трішки не вистачало, щоб стати призером міжнародних змагань….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.