FC «Gradus», за який виступають футболісти з Буринщини та Недригайлівщини, став чемпіоном у Києві

Про команду FC «Gradus», яка грає в складі гравців із Недригайлівського та Буринського районів, та виступала в міні-футбольному чемпіонаті «Elastiko» в Києві, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже розповідав у розділі СПОРТ.

У 8 турах (у турнірі в одне коло виступали 10 команд) «градусники» набрали 18 очок, і поступалися 3 очками першою сходинкою команді FC «ContralPay»...

Сьогодні в неділю, 27 жовтня 2019 року, щойно завершилася гра між лідерами чемпіонату.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) зауважував, що в разі перемоги наших земляків, вони перемістяться на першу позицію турнірної таблиці. А так, як мають кращі показники, то ФК «Градус» й стане чемпіоном турніру «Elastiko» в Суперлізі.

І «градусники» по-праву виграли золоті медалі чемпіонату. Адже вони перемогли суперника з переконливим рахунком 5:1.

Голи в цьому поєдинку забили Ігор Тимченко, Руслан Якименко, В’ячеслав Калита – двічі, ще один м’яч – це автогол.

Склад команди в «золотому» матчі був таким: Руденко Олександр, Боровик Іван, Якименко Олександр, Якименко Руслан, Тимченко Ігор, Кулик Руслан, Прохненко Євген, Жидовець Валентин, Калита В'ячеслав, Кіфоренко В'ячеслав, Жидовець Віталій.

Ігор Тимченко з 9 гольовими передачами став найкращим асистентом чемпіонату, а також – одним з кращим бомбардирів. Ігор у ворота суперників забив 8 м’ячів.

Гравці FC «Gradus» є відомими футболістами із Сумщини – майже всі вони з Буринщини та Недригайлівщини.

До слова, днями «градусники» вже завоювали почесний трофей – виграли відкритий турнір з міні-футболу на Кубок Солом'янського району, що в Києві.

Їм вручено сертифікат на 5000 гривень для закупівлі футбольної атрибутики.

Якименка Руслана названо найкращим гравцем турніру, а Боровика Івана – кращим воротарем.

Чемпіонські нагороди футболістам будуть торжественно вручені наступної неділі, 3 листопада 2019 року…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.