Футболісти з Коровинців вибороли чемпіонство у першості Сумщини серед ветеранів

У Сумах, на базі футбольного центру «Барса», відбулись фінальні ігри чемпіонату Сумської області з футболу серед ветеранів (40 років і старші).

Збірна команда ветеранів ФК «Коровинці» (Коровинці) у півфінальному матчі впевнено перемогла команду ветеранів міста Конотоп з рахунком 3:0.

Голи на рахунку Ігоря Острівного, Романа Галеніна та Вадима Гордієнка.

А у фіналі коровинці вирвали важку перемогу у глухівчан з рахунком 1:0.

Вирішальний м’яч забив Андрій Луценко.

Зауважимо, що у 2017 році команда ФК «Ветеран» (Недригайлів) здобувала звання чемпіона Сумської області з футболу, а в 2018 році недригайлівці були «бронзовими» призерами обласної першості.

Про ті турніри на своїх сторінках детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.