У чемпіонаті України серед аматорів ФК «Вікторія» (Миколаївка) переміг ФК «Тростянець-2»

У чемпіонаті України серед аматорських команд з футболу в сезоні 2019/2020 років грають дві команди із Сумщини – ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «Тростянець-2» (Тростянець).

У першому турі ці команди зіграли поміж собою в Миколаївці.

Рахунок на початку поєдинку відкрили гості.

Та господарі швидко зрівняли його, а потім і вийшли вперед. Двічі відзначився новачок команди Дмитро Єременко. Потім Андрій Кузьмін провів третій м’яч у ворота «Тростянця-2».

У середині другого тайму гості відквитали один гол, але миколаївець В’ячеслав Акімов довів підсумок до 4:2.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.