ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Ромни»: склади команд

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, в 2 турі Вищої ліги Сумщини з футболу 1 червня 2019 року, ФК «Гранум» на домашньому стадіоні в Сніжках зіграв проти команди ФК «Ромни».

Не використавши кілька дуже вигідних моментів у воріт гостей, «гранумці» поступилися в підсумку з рахунком 0:3. Голи забивали: Вадим Лесь, Олександр Дорошенко, Роман Зеленський з пенальті.

До БіЖ звернулися читачі з Ромнів з проханням надрукувати склади обох команд.

Виконуємо їхнє прохання.

ФК «Гранум»:

31.Олексій Нагорний – воротар.

Польові шравці – 23. Родіон Голибін, 20. Володимир Торба. 3. Олександр Бокач, 5. Микита Воронцов,17. Олександр Фадєєв, 13. Сергій Наровенко, 7. Костянтин Ковтонюк, 11. Антон Чуйко, 12. Євген Ругаль, 10. Ян Загорулько.

Запасні гравці – 1.Артем Огієнко, 19. Андрій Змисля, 22. Єгор Судін, 21. Владислав Абрамцов, 9. Сергій Сизоненко, 6. Іван Бурніс.

ФК «Ромни»:

1.Юрій Козаченко – воротар.

Польові гравці – 6. Олександр Ткач, 2. Владислав Радченко, 3. Денис Кузнецов, 10. Віталій Радченко, 13. Роман Зеленський, 17. Дмитро Лойко, 5. Ігор Саливон, 18. Олександр Химанець, 8. Олександр Дорошенко, 15. Вадим Лесь.

Запасні гравці – 14. Олександр Шумаков, 19. Олексій Луценко, 11. Роман Єрній, 16. Ігор Проценко, 20. Максим Кліщенко, 7. Микита Дем’янчук.

На світлині: гравці команд ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Ромни».

Фото Олексія Ярового.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.