У Недригайлові ветерани-футболісти зіграли з «дюсошовцями»

У Недригайлові відбувся товариський поєдинок з міні-футболу між командами ФК «Ветеран» (Недри та збірною командою ДЮСШ.

Матч був організований та проведений за ініціативи Недригайлівської селищної ради та комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, і був присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Юні гравці Недригайлівської ДЮСШ отримали пам’ятні призи, які вручили дітям Володимир Кузченко, Світлана Сопік та Вадим Покотило.

Матч завершився мінімальною перемогою ветеранів з рахунком 9:8.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.