Чемпіонат Сумщини з футболу у Вищій лізі стартує 25 травня 2019 року, але без ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «Альянс» (Липова Долина)

Перший тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі відбудеться 25 травня 2019 року, але без ФК «Вікторія» (Миколаївка)…

Таке рішення ухвалили на загальних зборах команди та керівництва клубу».

Команда вирішила віддати перевагу змаганням всеукраїнського рівня.

Інтернет БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідає про чемпіонат України з футболу серед аматорських команд.

І в ньому ФК «Вікторія», минулорічний срібний призер чемпіонату Сумщини з футболу, наполегливо бореться за чемпіонське звання...

До слова, в чемпіонаті області не гратиме й минулорічний чемпіон ФК «Альянс», який також бореться за медалі в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд.

Отже, в першому турі чемпіонату Сумської області з футболу, який відбудеться у суботу, 25 травня 2019 року, зіграють:

ФК «Тростянець-2» - ФК «Шостка»

ФК «Кролевець» - «Гранум»

ФК ТОВ «Велетень» - ФК «Дружба»

ФК «LS Grоup» - ФК «Тростянець»

ФК «Ромни», через відмову ФК «Вікторія» (Миколаївка), у першому турі не гратиме…

На світлині: команди ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «Альянс» (Липова Лодина) у нинішньому чемпіонаті Сумщини з футболу уже не зіграють.

Світлина ФК «Вікторія».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.