Вища ліга АФС. 1 тур: ФК «Гранум» (Сніжки) розійшовся миром з командою «Sagacitas» (Суми)

Як повідомляв Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 10 листопада 2018 року, розпочався чемпіонат Асоціації футзалу Сумщини 2018-2019 років.

Він буде проводитися серед команд трьох ліг – Вищій, Суперлізі та Першій.

ФК «Гранум» (Сніжки) грає у Вищій лізі АФС.

І першу гру в чемпіонаті ФК «Гранум» зіграв проти команди «Sagacitas» (Суми).

Матч видався напруженим, цікавим та бойовим, і закінчився з рахунком 4:4.

Голами у воротах суперника відзначилися «гранумці» Сергій Бублик, Андрій Змисля, Антон Чуйко і Богдан Сіроштан.

За команду ФК «Гранум» (Сніжки) виступають: воротарі – Огієнко Артем та Фільо Богдан, польові гравці – Змисля Андрій, Бублик Сергій, Григор'єв Олександр, Даценко Олександр (капітан), Откидач Юрій, Бокач Олександр, Сіроштан Богдан, Чуйко Антон, Протопопов Михайло та Благодарний Олександр.

В інших матчах сьогоднішнього дня зафіксовані такі результати:

«Сервіс Люкс» (Суми) – «International» (Суми) - 6:2

«Динамо» (Суми) – «Сумиобленерго» (Суми) - 1:0

Поєдинок між командами «Грифон» (Суми) та СумДУ» (Суми) перенесено на пізніший строк.

На світлині: президент ФК «Гранум» (Сніжки) Григорій Бойко (з медалями) завжди підтримує «гранумців» на матчах і не тільки...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.