Переобрано голову відділення НОК у Сумській області

У Сумах відбулася звітно-виборна Асамблея відділення Національного олімпійського комітету в Сумській області.

Учасників зібрання привітав Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

На Асамблеї були підбиті підсумки роботи відділення протягом 2014 - 2018 років.

Також було затверджено звіт ревізійної комісії за період з 11 вересня 2014 року по 28 вересня 2018 року.

Олену Петрову, Заслуженого майстра спорту України з біатлону, срібного призера Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, учасницю чотирьох Олімпіад, було переобрано знову на посаду голови Національного Олімпійського комітету України в Сумьскій області.

Таким чином, Олена Петрова очолюватиме олімпійський рух на Сумщині протягом чотирьох наступних років…

Більш детально про звітно-виборну Асамблею відділення Національного олімпійського комітету в Сумській області інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.