У Ромнах футболісти збірної ветеранів України перемогли команду ветеранів «Серця кіборгів»

Як повідомляв інтернер-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), у Ромнах сьогодні, 15 вересня 2018 року, футбольна збірна України ветеранів зіграла проти збірної регіону ветеранів «Серця кіборгів»

О 15 годині розпочалася онлайн-трансляція із роменського стадіону імені Віктора Окіпного, яку у розділі ВІДЕО провів інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Тепер у розділі ВІДЕО можна переглянути відеоматеріал цього поєдинку.

За команду «Серця кіборгів» грали футболісти-ветерани з Буринського, Липоводолинського, Недригайлівського, Роменського районів та міста Ромни.

Поєдинок відбувся за сприяння та підтримки Анатолія Свирида, та очолюваної ним громадської організації «Серця кіборгів», і Федерації футболу України.

Зауважимо, що з рахунком 8:1 перемогли знамениті футболісти збірної команди ветеранів України.

Та як підкреслив Анатолій Свирид, в цілому сьогодні виграло свято футболу в Ромнах…

Відзначимо, що в ці вересневі дні жителі Ромнів та Роменщини відзначають 75-річницю з дня визволення краю від німецько-фашистських загарбників.

Більш детальну розповідь про гру, яка відбулася на стадіоні імені В.Окіпного, читайте на інтернет-порталі БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.