ФК «Гранум» (Сніжки) на ново відремонтованому сучасному стадіоні в Сніжках зіграє проти ФК «Тростянець»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв уболівальникам: у зв’язку з тим, що ФК «Тростянець» зіграв у фіналі Кубку Сумщини з футболу 26 серпня 2018 року на стадіоні «Ювілейний» у Сумах проти ФК «LS Group» (Верхня Сироватка, матч 11 туру чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу між ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Тростянець», який повинен був відбутися 25 серпня 2018 року, переносився на пізніший строк.

У середу, 5 вересня 2018 року, на ново відремонтованому стадіоні в селі Сніжки відбудеться перенесений матч 11 туру, в якому ФК «Гранум» (Сніжки) прийматиме команду ФК (Тростянець).

Поєдинок розпочнеться о 17 годині 30 хвилин.

До слова, це перший офіційний матч «гранумців» у чемпіонаті Вищої ліги Сумщини з футболу у нинішньому сезоні на сучасному стадіоні в селі Сніжки.

Дирекція клубу та гравці команди надіються на підтримку від своїх уболівальників, які і в часи перемог, і в складні часи завжди палко підтримують ФК «Гранум»…

Шановні уболівальники ФК «Гранум»!

Давайте зберемося в середу, 5 вересня 2018 року, о 17 годині 30 хвилин на ново відремонтованому стадіоні в селі Сніжки, і всі разом підтримаємо свою команду!

На світлині: ново відремонтований стадіон у Сніжках чекає на цікавий матч і на вщент заповнені трибуни глядачами.

Фото Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.