Уболівальники ФК «Гранум» (Сніжки) дочекалися...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв про приємну новину для уболівальників ФК «Гранум» (Сніжки), які і в часи перемог, і у важкі періоди завжди разом з клубом, і постійно підтримують його: друге коло Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу «гранумці» домашні матчі проводитимуть на своєму відремонтованому сучасному стадіоні в Сніжках.

Та перший матч на прекрасному відремонтованому стадіоні в Сніжках відбудеться вже завтра, 11 серпня 2018 року.

На ньому ФК «Гранум» в товариському матчі зіграє проти команди ФК «Явір» (Краснопілля), який нинішнього сезону виступає у Першій лізі чемпіонату Сумської області з футболу.

Поєдинок, а він буде, безсумнівно, цікавим, розпочнеться о 12 годині.

На світлині: гра минулого сезону між ФК «Гранум» та ФК «Явір» у Сніжках.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.