У Чернечій Слободі волейбольний турнір виграла команда «Воскресенка»

У спортивній залі Чернечослобідського НВК, що в Буринському районі, відбувся волейбольний турнір серед аматорських команд.

У турнірі взяли участь команди с.Воскресенка, Буринської РДА та дві команди с.Чернеча Слобода.

Господарі та гості турніру вели безкомпромісну боротьбу за лідерство. Велике бажання до перемоги виявили молоді волейболісти команди господаря майданчика.

Майстерність продемонстрували команди РДА та Воскресенки.

У фінальній зустрічі команда «Воскресенк» виграла у команди «РДА» з рахунком 2-1 і здобула головний приз турніру.

Переможці отримали нагороди – грамоти та кубки.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.