31 липня 2020 року планується провести друге пленарне засідання 35 сесії Сумської обласної ради сьомого скликання

Відповідне розпорядження про проведення другого пленарного засідання підписав голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Пленарне засідання відбудеться 31 липня 2020 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На пленарне засідання запрошені народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, керівники департаментів, управлінь та відділів Сумської обласної державної адміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області та представники силових структур.

Зауважимо, що перше пленарне засідання 35 сесії Сумської обласної ради сьомого скликання відбулося 26 червня 2020 року (на світлині).

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО детально розповідав про його роботу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.