У ОВК № 161 з центром у Ромнах не встигли вчасно затвердити склад ДВК

Окружна виборча комісія № 161 не встигла вчасно затвердити склад ДВК.

Сьогодні вранці, 16 квітня 2016 року, недобір складав 80 осіб.

Утім, на день раніше – 15 квітня 2019 року – не вистачало 400 кандидатур.

А по завершенні крайнього терміну подань від штабів кандидатів бракувало більше 1000 членів ДВК.

12 квітня 2019 року був останній день, коли представники кандидатів могли вносити подання на членів ДВК.

У ОВК спостерігачу показали робочий варіант витягу зі списків подань станом на ранок 13 квітня, де видно, що подань не вистачає від обох кандидатів. Як розповіли в комісії, від Володимира Зеленського не вистачає 837 подань, близько 200 – від Петра Порошенка.

«У нас ситуація складна була: загалом більше 1000 людей не вистачало по тих поданнях, які подали на 12 число. Зараз ще чоловік 400 з лишнім треба. А ще до всього того відмовляються , бо ті штаби, які цього разу когось упросили – не зовсім упросили і люди не хочуть працювати», – розповіла 15 квітня у коментарі ОПОРІ голова ОВК Лідія Колісник.

Нагадаємо, що другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня 2019 року…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.