Шістнадцята сесія Буринської міської ради відбудеться 14 листопада 2018 року

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №121 – ОД від 12.11.2018 «Про скликання шістнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», шістнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 14 листопада 2018року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На 16 сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міськи й бюджет на 2018 рік».

  2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

  3. Про звернення депутатів Буринської міської ради сьомого скликання до Президента України П.Порошенка.

На світлині: місто Буринь.

Світлина ****Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.