Ділова та конструктивна розмова…

Сьогодні, 21 березня 2018 року, відбулася ділова та конструктивна розмова між головою Буринської районної державної адміністрації Василем Бойком, головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем та Буринським міським головою Віктором Ладухою.

На ній було обговорено актуальні та нагальні питання житєзабезпечення району: медицини (збереження ФАПів та амбулаторій), освіти (забезпечення заробітної плати технічним працівникам), культури, економіки, соціального захисту (відшкодування за надання пільг) та земельні питання.

Наголошувалося на проведенні заходів щодо організації призову на строкову службу, повідомив сайт http://brn.sm.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.