23 березня 2018 року відбудеться шоста сесія Буринської міської ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №28 – ОД від 14.03.2018 року «Про скликання шостої сесії міської ради сьомого скликання», шоста сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.березня 2018 року о 10 годині у приміщенні Буринської міської ради.

На шосту сесію вносяться наступні питання:

  1. Про результати аудиту фінансово-господарської діяльності перевірки КП «Буринь-теплосервіс».

  2. Про звіт директора КП «Буринь-теплосервіс» про результати діяльності підприємства за 2017 рік.

  3. Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

  4. Про створення територіального центру соціального обслуговування населення Буринської міської ради.

  5. Про створення центру військово-патріотичного виховання при Буринській міській раді.

  6. Про створення комунальної установи Буринської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

  7. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про бюджет Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

  8. Про надання дозволу Буринській районній спілці споживчих товариств на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  9. Інші питання.

На світлині: Буринська міська рада.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.