Суд поновив на посаді селищного голови Недригайлова КОСТЯНТИНА ВОЛКОВА…

10 листопада 2023 року Сумський окружний адміністративний суд прийняв рішення поновити на посаді Недригайлівського селищного голову Костянтина Волкова.

Інформацію про це він підтвердив Суспільному у телефонній розмові.

«Без коментарів, справедливість взяла верх», –зауважив Костянтин Волков.

«Визнати протиправним та скасувати рішення Недригайлівської селищної ради від 2 травня 2023 року «Про дострокове припинення повноважень Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова. Поновити Костянтина Волкова на посаді Недригайлівського селищного голови. Стягнути з Недригайлівської селищної ради на користь Волкова середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 138 тис. 291 грн», – йдеться у рішенні суду.

Дане судове рішення може бути оскаржене в апеляційній інстанції.

Голову громади відсторонено… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/10018-holovu-hromady-vidstoroneno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.