ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

З почуттям глибокої поваги та шани щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Велика подяка Вам за відповідальну працю та самовіддану любов до рідної землі.

Бажаємо всім Вам високих урожаїв, благополуччя в родинах, сили духу та сміливості у ці складні часи.

Нехай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою

Анатолій РОМАНЧУК та колектив Буринської партійної організації Аграрної партії України.

Дорогі захисники і захисниці України! Шановні краяни! ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/10892-dorohi-zakhysnyky-i-zakhysnytsi-ukrainy-shanovni-kraiany

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.