Дорогі захисники і захисниці України! Шановні краяни!

Символічно, що свято захисників і захисниць України відзначається разом із Днем козацтва, що уособлює силу, честь, відвагу воїна, та церковним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка споконвіків вважається покровителькою захисників.

Кожному і кожній, хто зі зброєю в руках боронить нашу Україну бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра, успіхів у військовій службі і якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!

Із сумом та жалобою згадаймо тих, хто віддав життя за нашу незалежність..

Дякуємо вам, наші Герої, за сміливість, мужність та відданість рідній землі!

Нехай Пресвята Богородиця додасть нам усім віри у Перемогу, зміцнить духовну силу кожного і захистить своїм покровом наші родини та воїнів на фронті, які героїчно захищають Україну. Мирного неба і світлого майбутнього Україні!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

З повагою

Анатолій РОМАНЧУК та колектив Буринської партійної організації Аграрної партії України

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.