ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Сьогодні Україна вимушена жорстоко боротися за свою незалежність, за свою цілісність і єдність. Тисячі українців віддають свої життя за наше право жити у вільній суверенній державі, любити, народжувати і виховувати дітей, будувати міста, вирощувати хліб, розвиватися.

Це свято є символом нашої свободи, волі та самостійності.

Пам'ятаємо із вдячністю про всіх, хто виборює незалежність нашої країни на фронті, – наших захисників та захисниць.

Бажаємо Вам, земляки, здоров’я, миру, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про близьку Перемогу і краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім’я незалежної України.

Мирного неба і світлого майбутнього Україні!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

З повагою Анатолій РОМАНЧУК та колектив Буринської партійної організації Аграрної партії України

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.