У Сумах СБУ викрила на корупції співробітника Національної поліції

Служба безпеки України викрила посадовця Головного управління Націвональної поліції Сумщини на хабарі за уникнення кримінальної відповідальності місцевим жителем, повідомила інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) керівник пресгрупи УСБУ в Сумській області ОЛЕСЯ РАПУТА.

За даними досудового розслідування, інспектор сектору дізнання вимагав 10 тисяч гривень у матері неповнолітнього фігуранта кримінального провадження за закриття справи.

Затримали поліцейського відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу в одному з районів Сум під час отримання половини хабара.

Затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Перевіряються інші можливі факти корупційних зловживань посадовцем.

Викриття зловмисника відбувалось спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованим у місті Полтава, під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.