Віталію Мельниченку з Буринщини вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2020 року № 93/2020 голова районної ради Євгеній Рябоконь спільно з головою Буринської районної державної адміністрації Василем Бойком та військовим комісаром Буринського районного військового комісаріату Віталієм Бойком вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня жителю Буринщини, військовослужбовцю Збройних Сил України Віталію Мельниченку.

Вони подякували старшому солдату за самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за приклад безмежної любові до своєї Батьківщини, та побажали міцного здоров’я, достатку, мирного неба, подальших успіхів і довгих літ життя, повідомив офіційний сайт Буринської районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.