Чоловіка, який зарізав свого сина, засудили до 8 років позбавлення волі…

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 63-річного чоловіка, який позбавив життя власного 38-річного сина.

Трагедія сталась 28 липня 2018 року близько 10 години в м. Конотоп.

Потерпілий проживав разом із батьками. При цьому, ніде не працюючий молодик, неодноразово попадав у поле зору правоохоронців, перебував на обліку в наркологічному диспансері.

У цей день батько виявив зникнення 300 грн.

У крадіжці він запідозрив сина, схопив кухонний ніж, лезом якого наніс йому два удари в область шиї ліворуч.

Закривавлений молодик впав без ознак життя.

Як розповіла прокурор Конотопської місцевої прокуратури Юлія Волосюк, між сином та батьком вже тривалий час були непрості стосунки.

Обвинувачений навіть планував вкоротити собі віку, однак життям поплатився син.

Відповідно до висновків експертизи, на момент вчинення злочину чоловік усвідомлював свої дії та міг керувати ними, відтак він є осудним.

Суд врахував всі пом’якшуючі та обтяжуючі обставини, зокрема, позицію дружини обвинуваченого, яка є матір’ю потерпілого.

Жінка звинувачувала в трагедії чоловіка, стверджувала, що він завжди був надто вимогливим до сина.

За рішенням суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині) КК України та засуджено до 8 років позбавлення волі, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.