У місті палав легковий автомобіль…

Сьогодні, 12 лютого 2019 року, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу автомобіля на вулмці Соборній у місті Ромни.

Телефонували випадкові перехожі...

На гасіння було направлено черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, загорівся моторний відсік «Fiat Scudo», припаркованого на подвір’ї багатоквартирного житлового будинку.

Існувала загроза перекидання вогню безпосередньо на салон авто.

Проте вдалося відвернути небезпеку та локалізувати загоряння, а потім і повністю загасити пожежу...

За попередніми висновками фахівців, припустимою причиною загоряння стало коротке замикання електромережі авто, повідомило Управління ДСНС України у Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.