Пасинок забив вітчима до смерті

Недригайлівським відділом Роменської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 35-річного чоловіка, який позбавив життя свого 65-річного вітчима.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Подія сталася 9 грудня 2018 року в смт Недригайлів.

Обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, ліг відпочивати.

У цей час його вітчим зачепив металеве відро, яке з грюкотом упало на підлогу.

Захмелілий молодик прокинувся від шуму та почав дорікати вітчиму, що той його розбудив.

Між чоловіками розпочалась словесна перепалка, під час якої молодший почав наносити удари старшому руками та ногами, а потім тривалий час стискав шию руками.

Від отриманих травм вітчим помер на місці події.

«На вирок суду обвинувачений чекає під вартою. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі», – розповів начальник Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Андрій Ігнатьєв.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.