У Бурині в доросле життя провели випускників міських шкіл

Місто Буринь провело у доросле самостійне життя випускників трьох міських шкіл.

За доброю традицією випускники разом з учителями та батьками зібрались на площі Першотравневій, щоб подякувати школі за знання і, попрощавшись з безтурботним дитинством, виконати останній шкільний вальс.

Із приємною подією юнаків і дівчат привітав перший заступник Буринського міського голови Євген Базима, який подякував учителям за нелегку щоденну працю, побажав випускникам завжди досягати своєї мети, а батькам – радіти успіхам дітей.

До вітань і теплих побажань долучився також начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Віктор Домашенко.

Талановитим випускникам за особливі успіхи у навчанні вручили грамоти та подяки, а кращі у навчанні отримали медалі та цінні подарунки від міського голови.

Під завершення урочистостей випускники виконали шкільний вальс та випустили повітряні кульки у надвечірню блакить, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.