Реєстрація для участі в ЗНО триває

Не за горами в учнів 11-х класів така відповідальна та хвилююча подія, як зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

І саме «хвилююча» в даному випадку є ключовим словом, адже учні, якими б інформаційно підготовленими не були, мають схильність втрачати здатність успішно здати іспит через хвилювання, тривогу та невміння регулювати свої емоції.

У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Тому психологічною службою здійснено роботу щодо профілактики стресових станів під час підготовки до ЗНО.

Тренінг був присвячений формуванню в школярів емоційно-позитивного ставлення до складання тестів, навичок саморегуляції в напружених ситуаціях, розвитку вміння організовувати самоосвітню діяльність у період підготовки до тестування.

Учні навчилися способам релаксації й зняття емоційного й фізичного напруження, способам вольової мобілізації і підтримки робочого самопочуття в ході підготовки до іспитів, прийомам активного запам`ятовування. Про це повідомила Світлана Моргулець на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.